Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Громика Надія Костянтинівна

БІОГРАФІЯ

Начальник управління податкового аудиту та валютного контролю. Державний радник податкової служби III рангу.
Народилась 6 липня 1955 року в с. Червоний Донець Ізюмського району Харківської області в родині селянина. Після закінчення середньої школи вступила до Харківського інженерно – економічного інституту, який закінчила у 1976 році, отримавши спеціальність економіста. Трудову діяльність розпочала на Харківському дослідно-експерементальному заводі “Металоприлад”.
З 1990 року працює у податковій системі, спочатку головним державним податковим інспектором, потім - начальником відділу оподаткування колективних підприємств державної податкової інспекції по Харківській області.
З 1996 року до теперішнього часу - заступник голови - начальник управління податкового аудиту ДПА у Харківській області.
У серпні 1999 року за значний особистий внесок у розвиток податкової служби була нагороджена нагрудним знаком ДПА України “Почесний працівник державної податкової служби України”.
У 2002 році нагороджена ювілейною медаллю "5 років Державній податковій адміністрації України" та дипломом Міжнародного академічного рейтингу популярності та якості "Золота фортуна".


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»